KONST / Litografier / Grafiska blad 16118297

nr 1611 8297

Grafiska blad

24 st, Ernst, Josephson, ramade, (signerade i tryckplåt), yttermått inklusive ram: 52x33 cm

måndag 8 april 2024
kl 19:24:30